Rüya Tabirleri / dede rüyaları / Rüyada dedeme su vermek

Rüyada dedeme su vermek

Rüyada dedeme su vermek can derdine düşeceğine, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine yorulur.

Rüyada dedeme su vermek gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz.
  • Paranızı korumalısınız.

Rüya yorumcularına göre rüyada dedenin su istemesi o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada yaşlı dedeye su vermek rüya sahibi için güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, üzülüp hayattan elini eteğini çekeceğine, karşısına iyi insanların çıkacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada ak sakallı dedeye su vermek hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, çok büyük üzüntü duyacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments