Rüya Tabirleri / dayı rüyaları / Rüyada dayıyla kavga ettiğini görmek

Rüyada dayıyla kavga ettiğini görmek

Rüyada dayıyla kavga ettiğini görmek hane içerisine huzur ve mutluluk dolacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dayıyla kavga ettiğini gördüyseniz

  • Belli bir düzenleme, anlaşma veya ilişki artık size daha fazla hizmet etmiyorsa uzaklaşmayı düşünebilirsiniz.
  • Anlayışlı olmanız önemli bir ilişkinizin dengede kalmasını sağlayabilir.

Rüyada dayımla kavga etmek rüya sahibi için işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, neşesinin yerine geleceğine, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada öz dayıyla kavga etmek yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve evlat sahibi olunacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine işarettir.

Rüyada annemle dayımın kavga ettiğini görmek bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments