Rüya Tabirleri / eş rüyaları / Rüyada dargın eşini görmek

Rüyada dargın eşini görmek

Rüyada dargın eşini görmek sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, isabetli girişimlerde bulunacağına, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dargın eşini gördüyseniz

  • Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
  • Fazla gayret göstermeniz gereken bir işi çevrenizin kıskançlığını uyandırabilecek kadar parlak bir şekilde bitirebilirsiniz.

Rüyada dargın eşle konuşmak kazancını birkaç kat arttıracağına, rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine delalet eder.

Rüyada dargın eşle barışmak rüyayı gören kişi için girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, rahat bir işe girileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments