Rüya Tabirleri / tuvalet rüyaları / Rüyada dar tuvalet görmek

Rüyada dar tuvalet görmek

Rüyada dar tuvalet görmek sıkıntının günden güne artacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına, verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dar tuvalet gördüyseniz

  • Fikirlerinizi uygulamaya koymak için harekete geçmelisiniz.
  • Sevdiğiniz insana karşı kırıcı tavırlar takınmamalısınız.

Rüyada temiz dar tuvalet görmek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kendisine hem başarı ve şöhret hem de kazanç getireceğine, eğer rüya sahibi kadınsa da çok anaç olacağına, iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine ve zararların günden güne artacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına işarettir.

Rüyada küçük dar tuvalet görüldüyse parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments