Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada damlayan ev görmek

Rüyada damlayan ev görmek

Rüyada damlayan ev görmek kısmetlerin ve işlerin açılacağına, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada damlayan ev gördüyseniz

  • Sanatsal, yaratıcılık gerektiren veya maddi konularda başkalarının verdiği sözlere göre hareket etmemenizde fayda var.
  • Yarım kalmış işleri tamamlamakta, konuşmaktan çok uygulayarak ilerlemekte fayda var.

Rüyada çatısı damlayan ev görülmesi yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada su damlayan ev görüldüğünde daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, büyük bir makama geleceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments