Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada damdan düşen çocuğu görmek

Rüyada damdan düşen çocuğu görmek

Rüyada damdan düşen çocuğu görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, yeni mekânlara gireceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, neşenin yerine geleceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına inanılır.

Rüyada damdan düşen çocuğu gördüyseniz

  • Kendine güvenli tavırlarınızla başarılarınıza yardımı olabilecek kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.
  • Olan bitene yeni bir bakış açısıyla yaklaşmalısınız.

Rüyada başkasının damdan düştüğünü görmek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, aile ve iş yaşantısıyla ilgili sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, malına gelecek zarara, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada damdan düşen bebek görülmesi zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine işaret ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sefa

Komsumun cocugu ikinci kattan insaatten

merdivene dusmesi kafasi yarilmasi ne demek