Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada damada altın vermek

Rüyada damada altın vermek

Rüyada damada altın vermek kalp kırıklığına neden olacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, parasının ve malının artacağına, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada damada altın vermek gördüyseniz

  • Kayıtsız kalmanız veya tarafsız taklidi yapmanız daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir.
  • Hayatta bazen sonuçları düşünerek değil, olabilecekleri hayal ederek ilerlemek gerekebilir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada düğünde damada altın takmak sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, en kısa zamanda ayağa kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada damada altın takmak adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, övgü dolu sözler işiteceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments