Rüya Tabirleri / daire rüyaları / Rüyada daire satın almak görmek

Rüyada daire satın almak görmek

Rüyada daire satın almak görmek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada daire satın almak gördüyseniz

  • Detaylar veya detaylı çalışmalar bazı girişimlerinizin, işlerinizin veya iş birliklerinizin geleceği açısından büyük önem arz ediyor olabilir.
  • Çevrenizdeki herkesin sizin için en iyi şeyi istemediğini bilmelisiniz.

Rüyada yeni daire satın almak bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, istediği gibi hareket edeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments