Rüya Tabirleri / dağ rüyaları / Rüyada dağ manzara görmek

Rüyada dağ manzara görmek

Rüyada dağ manzara görmek karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına ve ferahlığa çıkarak birikim yapmaya kaldığı devam edeceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada dağ manzara gördüyseniz

  • Sağlık olarak aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet etmeniz ihtimal dahilindedir.
  • Mevcut bir düzenleme veya planın kendi kendini geliştirmesi için daha fazla araştırma yapılması gerekiyor.

Rüya alimlerine göre rüyada dağ manzarası seyretmek kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına inanılmaktadır.

Rüyada dağ manzaralı ev görmek çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, hayırlı adımlar atılacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güzel dağ manzarası görüldüğünde sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, daha pozitif biri olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada karlı dağ manzarası görüldüğünde sürekli stres ve sinir içinde olacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, kişinin başarılarının artacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil dağ manzarası görülmesi saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, tutumlu bir yaşam süreceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına işaret eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada dağdan manzara izlemek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine yorulmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments