Rüya Tabirleri / alın rüyaları / Rüyada cumhurbaşkanını alnından öptüğünü görmek

Rüyada cumhurbaşkanını alnından öptüğünü görmek

Rüyada cumhurbaşkanını alnından öptüğünü görmek saygınlığına leke sürüleceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, insanların afiyet bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanını alnından öptüğünü gördüyseniz

  • Hiçbir konuda aşırılığa kaçmamaya çalışmalısınız.
  • Pozitif ruh halinizin bedensel olarak iyi hissetmenizde etkili olduğu kesin.

Rüyada cumhurbaşkanını alnından öpmek yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, çok büyük konuşan veya başkalarını kınayan kişilerin başlarına aynı durumların geleceğine, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments