Rüya Tabirleri / cumhurbaşkan rüyaları / Rüyada cumhurbaşkanına not vermek

Rüyada cumhurbaşkanına not vermek

Rüyada cumhurbaşkanına not vermek hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, hayallerinin peşinden gideceğine, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanına not vermek gördüyseniz

  • Karşı taraftan bir hareket beklemeden hemen atağa geçmeniz gerekiyor.
  • Gözlemleriniz veya söylemleriniz yüzle çarpılabilir.

Rüyada cumhurbaşkanından not alınması iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin de ortadan kalkacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments