Rüya Tabirleri / cumhurbaşkan rüyaları / Rüyada cumhurbaşkanına misafir olmak

Rüyada cumhurbaşkanına misafir olmak

Rüyada cumhurbaşkanına misafir olmak kazancını büyük miktarda arttıracağına, yeni bir semte taşınılacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, malını ve canını riske edeceğine, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine işaret eder.

Rüyada cumhurbaşkanına misafir olmak gördüyseniz

  • Bekleyip görmeyi tercih etmeniz size duyulan saygıyı arttırabilir.
  • Çevrenize karşı kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak.

Rüya tabircilerine göre rüyada cumhurbaşkanının misafir gelmesi dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine inanılmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanı misafir etmek rüyayı gören için parasal krizler yaşanacağına, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments