Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada çöken ev görmek

Rüyada çöken ev görmek

Rüyada çöken ev görmek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çöken ev gördüyseniz

  • Bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunmanız olasıdır.
  • Bir kadının önemli bir yardımıyla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada tavanı çökmüş ev görüldüğünde atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çöken evden kurtulmak dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments