Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğuyla ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada çocuğuyla ilişkiye girdiğini görmek

Rüyada çocuğuyla ilişkiye girdiğini görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına ve büyük bir dedikoduya malzeme edileceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğuyla ilişkiye girdiğini gördüyseniz

  • Bazı ilişkilerinize mesafe koyabilirsiniz.
  • Aldığınız bazı başarıların keyfine vermek isteyeceksiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada iki çocuğun ilişkiye girmesi iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada erkek çocuğuyla ilişkiye girmek rüyayı gören için çektiği yokluğun unutulacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments