Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğunun otobüs kullandığını görmek

Rüyada çocuğunun otobüs kullandığını görmek

Rüyada çocuğunun otobüs kullandığını görmek zorlu bir dönem geçirileceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çocuğunun otobüs kullandığını gördüyseniz

  • Siz bir erkekseniz kadınlarla olan randevularınızda atlatılabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilerin kötü niyetli tavırlarına rağmen, siz sesinizi yükseltmeden konuşmaya devam etmelisiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada çocuğunu otobüste unutmak huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine, parasal durumun düzeltileceğine, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, yapacağı o işi onaylamayacağına ve bu konuda onu engellemek ve durdurmak isteyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çocuğa otobüs çarptığını görülmesi dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, ev sahibi olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına alamet eder.

Rüyada çocuğa otobüs çarpması rüya sahibi için oldukça kazançlı işler yapacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına yorumlanır.

Rüyada çocuğun otobüs sürmesi fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, mal kaybına uğrayacağına, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine alamet eder.

Rüyada çocuğuyla otobüse binmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına alamettir.

Rüyada çocuğunun otobüse bindiğini görüldüyse amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, problemlerin çözüme kavuşacağına, her zaman hürmet göreceğine, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çocuğu otobüs ezmesi el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments