Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğunun kurtlandığını görmek

Rüyada çocuğunun kurtlandığını görmek

Rüyada çocuğunun kurtlandığını görmek sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunun kurtlandığını gördüyseniz

  • Gelir durumunuz sizi endişelendirebilir.
  • Belli girişimlerinizin ilerlemesi noktasında bazı arkadaşlarınızın desteğini görebilirsiniz.

Rüyada çocuğunun kurt kustuğunu görüldüğünde rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına, âlim kimselerden feyz alacağına bu sayede din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunu kurt yemesi rüyayı gören kişi için sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirlerine göre rüyada çocuğuna kurt saldırması işlerin düze çıkarılacağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şükran

Rüyada kızımın saçlarında kurtçuklar gördüm