Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğunu kolsuz görmek

Rüyada çocuğunu kolsuz görmek

Rüyada çocuğunu kolsuz görmek ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine, yeni bir yola gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğunu kolsuz gördüyseniz

  • Bazı planlarınızdan herkese bahsetmeniz durumunda eleştiri veya şikayetlerle karşılaşabilirsiniz.
  • Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz.

Rüyada çocuğun kolunu kırık görüldüğünde kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada çocuğun kolunu kırmak ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, itibarını geri kazanacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğunun kolunun yandığını görüldüğünde işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunun kolunu alçıda görüldüyse cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine delalet eder.

Rüyada çocuğun kolu kopması rüya sahibi kişi için iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, rahat bir hayata adım atacağına, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada çocuğun kolunu koparmak alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, gururlandıracak işler yapacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğun kolunun çıkması rüyayı gören kişi için sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada çocuğun kolunda bilezik görülmesi ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğun kolunun kesildiğini görüldüğünde çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, Allah’ın yolundan gideceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, işlerinin yarıda kalacağına, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çocuğun kolunu kesmek rüyayı gören kişi için kısmetin ve talihin açılacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada sevdiğin çocuğun koluna girmek zamanının boşa gideceğine, ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, ticarette şansının düşeceğine, verdiği sözleri tutacağına, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına delalet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada çocuğun kolunu ısırmak az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, engellerin ortadan kalkacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada çocuğun kolunda yara görüldüyse daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine, ağlayacağına ve dertleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada küçük çocuğun kolunun kırılması yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, elinize para geçeceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments