Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğu gelinlikle görmek

Rüyada çocuğu gelinlikle görmek

Rüyada çocuğu gelinlikle görmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına yorulur.

Rüyada çocuğu gelinlikle gördüyseniz

  • Bazı kişiler girişimleriniz ya da yerine getirmeniz gereken işler konusunda size yardımcı olmayabilirler veya görevlerini yerine getirmeyebilirler.
  • Karşı koymak veya kılınızı dahi kıpırdatmamak yerine, kibarca istenileni yapma çabanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada erkek çocuğun gelinlik giymesi moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğun gelinlik giydiğini görülmesi çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine alamet eder.

Rüyada çocuğa gelinlik giydirmek rüya sahibi için çok hayırlı adımların atılacağına, adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına, varolan sıkıntıların yerini mutluluğa ve sevince bırakacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments