Rüya Tabirleri / çocuk rüyaları / Rüyada çocuğa tren çarpması

Rüyada çocuğa tren çarpması

Rüyada çocuğa tren çarpması büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına işarettir.

Rüyada çocuğa tren çarpması gördüyseniz

  • Fırsatları değerlendirin.
  • Hadsiz cümleler kuran veya ölçüsüz istekleri olan kişilere politik davranmakta zorlanabilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada çocuğuyla trene binmek eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments