Rüya Tabirleri / çizgi rüyaları / Rüyada çizgili gömlek görmek

Rüyada çizgili gömlek görmek

Rüyada çizgili gömlek görmek kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, uzun süre büyük üzüntüler duyulacağına, ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, iyi bir aile reisi ve baba olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çizgili gömlek gördüyseniz

  • Beklentileriniz veya başınıza gelenler birbirinden farklı olabilir.
  • Evinizi, ailenizi, işinizi veya mal varlıklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor.

Rüya yorumlarına göre rüyada mavi çizgili gömlek giymek sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, duygusal olarak çok kötü olabileceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çizgili gömlek giymek atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah çizgili gömlek görülmesi kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, çok güzel günler görüleceğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe çizgili gömlek görülmesi bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada kırmızı çizgili gömlek görüldüyse büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments