Rüya Tabirleri / münasebet rüyaları / Rüyada cinsi münasebet görmek

Rüyada cinsi münasebet görmek

Rüyada cinsi münasebet görmek son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada cinsi münasebet gördüyseniz

  • Özel yaşamınızdaki veya ticari ya da işle ilgili ilişkilerinizi test edebilirsiniz.
  • Yardımlaşma aktivitelerinde bulunan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler.

Rüya alimlerine göre rüyada köpekle cinsi münasebette bulunmak sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada eşiyle cinsi münasebette bulunmak zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, darlığa ve yokluğa düşeceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada anneyle cinsi münasebet görmek sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının cinsi münasebetini görüldüğünde her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına delalet eder.

Rüya alimlerine göre rüyada cinsi münasebette bulunmak sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, her kim görürse görsün dualarının karşılık bulacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına alamettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada cinsi münasebete girmek güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, bir sebeple çok zor durumlar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada oğluyla cinsi münasebet görüldüyse geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada cinsi münasebet yapanları görüldüğünde ardından sevinçli bir haber alınacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına yorulur.

Rüyada babayla cinsi münasebet görülmesi elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kocayla cinsi münasebette bulunmak herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada cinsi münasebet yapıldıysa uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada büyük cinsi münasebet görüldüğünde uzun ve hayırlı bir ömre, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına işarettir.

Rüyada ölüyle cinsi münasebette bulunmak eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, zor durumlara düşeceğine, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, anne baba duası alınacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments