Rüya Tabirleri / çikolata rüyaları / Rüyada çikolatalı puding görmek

Rüyada çikolatalı puding görmek

Rüyada çikolatalı puding görmek sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, aile hayatının bozulacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahatının yerinde olacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına yorulur.

Rüyada çikolatalı puding gördüyseniz

  • Teklifleri geri çevirmenin size bir yararı yoksa, ortamı germemek için kabul etmek daha doğru olabilir.
  • Dışarıya karşı zayıf bir kişilik sergileyebilirsiniz.

Rüyada çikolatalı puding yapılması bunların devlet kapılarından geçeceğine, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çikolatalı puding yemek çok büyük ve hayırlı destekler kazanacağına, inancını bir kenara atacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments