Rüya Tabirleri / pirinç rüyaları / Rüyada çiğ pirinç görmek

Rüyada çiğ pirinç görmek

Rüyada çiğ pirinç görmek yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiğ pirinç gördüyseniz

  • Bazı fırsatlar belli nedenlerle iyice belirgin hale geliyor.
  • Eski tanıdıklar hayatınıza yeniden girebilir.

Rüyada çiğ pirinç yediğini görüldüyse iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, doğru adımlar atacağına, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments