Ana sayfa » Pirinç rüyaları » Rüyada çiğ pirinç görmek

Rüyada çiğ pirinç görmek

Rüyada çiğ pirinç görmek yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çiğ pirinç gördüyseniz

  • Bazı fırsatlar belli nedenlerle iyice belirgin hale geliyor.
  • Eski tanıdıklar hayatınıza yeniden girebilir.

Rüyada çiğ pirinç yediğini görüldüyse iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, doğru adımlar atacağına, hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top