Rüya Tabirleri / hayvan rüyaları / Rüyada çiğ hayvan kellesi görmek

Rüyada çiğ hayvan kellesi görmek

Rüyada çiğ hayvan kellesi görmek aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, bol rızık sahibi olunacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine inanılmaktadır.

Rüyada çiğ hayvan kellesi gördüyseniz

  • Kişisel sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmamanız gerekiyor.
  • Bazı girişimlerinizi nasıl canlandıracağınız veya hızlandıracağınız konusu kafanızı kurcalıyor olabilir.

Rüyada çiğ hayvan dili görüldüğünde sağlık sorunlarının son bulacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, iyi şartlara kavuşacağına, işlerin iyiye gideceğine, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çiğ hayvan eti görüldüyse yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, hep dinç ve genç kalacağına, büyük bir ferahlama yaşayacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine tabir olunur.

Rüyada çiğ hayvan ciğeri görmek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, daima afiyette olacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments