Rüya Tabirleri / kat rüyaları / Rüyada çift katlı otobüs görmek

Rüyada çift katlı otobüs görmek

Rüyada çift katlı otobüs görmek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, mali krize gireceğine delalettir.

Rüyada çift katlı otobüs gördüyseniz

  • Yakın çevrenizde daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.Karşı cinsten kişilerin birbirleriyle gireceği tartışmalara katılmak zorunda kalabilirsiniz.
  • Gayrimenkul konuları veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konular umut vaat ediyor.

Rüya tabir edenlere göre rüyada çift katlı otobüs kullanmak iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, sorunların teker teker aşılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, sevindirici şeyler duymaya işarettir.

Rüyada çift katlı otobüse binmek kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, kazancının çok düşeceğine, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine işarettir.

Rüyada çift katlı otobüs sürmek rüya sahibi kişi için Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, çok hayırlı işlere imza atacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments