Rüya Tabirleri / baş rüyaları / Rüyada çift başlı kılıç görmek

Rüyada çift başlı kılıç görmek

Rüyada çift başlı kılıç görmek işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çift başlı kılıç gördüyseniz

  • Sağlık olarak aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet etmeniz ihtimal dahilindedir.
  • Ortaya çıkan durumun veya genel manzaranın size kendinizi iyi hissettirmesi gerekiyor.

Rüyada yılanın başını kılıçla kesmek rüya sahibi için yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, çok başarılı işlere girileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments