Rüya Tabirleri / çiçek rüyaları / Rüyada çiçek kokusu görmek

Rüyada çiçek kokusu görmek

Rüyada çiçek kokusu görmek hazırdan yemek zorunda kalacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, kazançlı olacağı işlere gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada çiçek kokusu gördüyseniz

  • Kendinizi sorumlu hissetttiğiniz durumlarda tartışmalara veya anlaşmazlıklara girmekten kaçının.
  • Verdiğiniz sözlerin arkasında durmalı, yapacağınızı söylediğiniz şeyleri yerine getirmelisiniz.

Rüyada güzel çiçek kokusu alınması endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, zor durumda olan ya da yardıma muhtaç duruma gelen kişilere el uzatılacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çiçek kokusu duymak sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, iş yerindeki arkadaşlar ile kavgalı bir ortam oluşacağına delalet eder.

Rüyada çiçek kokusu alındığında her anlamda şifa bulmaya, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına, nahoş sözler işiteceğine, insanlarla karşı karşıya geleceğine, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments