Rüya Tabirleri / cezaev rüyaları / Rüyada cezaevindeki eşini görmek

Rüyada cezaevindeki eşini görmek

Rüyada cezaevindeki eşini görmek somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, kısmetli bir işe atılmaya, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine alamettir.

Rüyada cezaevindeki eşini gördüyseniz

  • Kar elde edebileceğiniz, fırsatlar yakalayabileceğiniz veya bazı alanlarda yükselişlerin ön plana çıkabileceği bir süreçtesiniz.
  • Kişisel gelişiminize önem vermelisiniz.

Rüyada cezaevindeki eşini çıkmış görüldüğünde sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, tövbelerin kabul olacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine alamettir.

Rüyada cezaevindeki eşini evde görmek beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada cezaevindeki eşinin geldiğini görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, bir sebeple başka yollar aranacağına yorumlanır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Rüyada cezaevinde olan eşimin mahkemesinin kalabalık hakimler tarafından yapıldığını ve çıkamadığını gördüm hakimler ilk başta gülümsüyordu baş hakim kadındı değişik kalabalık bir ortamda mahkeme kurulmuştu bizde duruşma salonundaydın birden bire kendimizi karar açıklanırken başka duruşmada bulduk