Rüya Tabirleri / altın rüyaları / Rüyada çeyrek altın hediye vermek

Rüyada çeyrek altın hediye vermek

Rüyada çeyrek altın hediye vermek çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, onları her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada çeyrek altın hediye vermek gördüyseniz

  • Bir davranışınızla karşı cinsten birisinin aşırı alınmasına sebep olabilirsiniz.
  • Aklınız yolunuzu aydınlatabilir.

Rüyada iki çeyrek altın hediye alındıysa kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına, her açıdan farklılıklar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çeyrek altın hediye gelmesi rüya sahibi kişi için kişinin sıkıntıların artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz noktaya geleceğine, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına delalet eder.

Rüya yorumcularına göre rüyada çeyrek altın hediye etmek ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada çeyrek altın hediye alındıysa sorunların üstesinden geleceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments