Rüya Tabirleri / çeşme rüyaları / Rüyada çeşmeden soğuk su içmek

Rüyada çeşmeden soğuk su içmek

Rüyada çeşmeden soğuk su içmek kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına, onlara değer vereceğine, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada çeşmeden soğuk su içmek gördüyseniz

  • Bazı ilişkilerinizin yeniden değerlendirilmesi gerekiyor olabilir.
  • Çevrenizde üzücü bir durum olabilir.

Rüyada çeşmeden soğuk su akması mal ve mülk sahibi olacağına, işlerinin yarım kalacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada çeşmeden soğuk su doldurmak onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve böyle teklifler alacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, çok büyük paralar kazanacağına, sağlıklı bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments