Rüya Tabirleri / ayna rüyaları / Rüyada çerçeveli ayna görmek

Rüyada çerçeveli ayna görmek

Rüyada çerçeveli ayna görmek kötü kimselerin ağına düşeceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine işarettir.

Rüyada çerçeveli ayna gördüyseniz

  • İş hayatınızda veya kariyerinizde değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Sıkıntılar beklenmedik anlarda çıkarlar.

Rüyada sarı çerçeveli ayna görüldüğünde başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, çevrenizden takdir görmeye yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments