Rüya Tabirleri / Rüyada ceni görmek

Rüyada ceni görmek

Rüyada ceni görmek seçkin bir eleman haline geleceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, beklenilen takdiri alacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına delalet eder.

Rüyada ceni gördüyseniz

  • Yaşadığınız olay size mutluluk verebilir.
  • Sizden çok fazla beklentisi olmayan veya bağlayıcılığı bulunmayan anlaşma önerileri, teklifler veya tavsiyelerle karşılaşmanız sizi şüpheye sürükleyebilir.

Rüyada pembe ceyiz görmek borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına alamettir.

Rüyada bebek ceni görüldüyse hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, çok iyi paralar kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments