Rüya Tabirleri / cenaze rüyaları / Rüyada cenaze kokusu duymak

Rüyada cenaze kokusu duymak

Rüyada cenaze kokusu duymak yatırımlarının kar getireceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, bereket ve zenginlik bulacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cenaze kokusu duymak gördüyseniz

  • Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz.
  • Hangisinin ne zaman uygulanacağınız süreç içinde bulabilirsiniz.

Rüyada cenaze kokusu alındığında kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, sevinçli bir haber alınacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments