Rüya Tabirleri / Rüyada çapkınlık görmek

Rüyada çapkınlık görmek

Rüyada çapkınlık görmek dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, onlara galip geleceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına işarettir.

Rüyada çapkınlık gördüyseniz

  • Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.
  • Yanıltıcı durumlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada eşinin çapkınlık yaparken görülmesi dış ticarete atılacağına, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, şeytanın aklına uyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada sevgilinin çapkınlık yapması bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, hayallerinin de yarım kalacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, sevilen ve aranılan biri haline geleceğine, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çapkınlık yapılması çaresiz durumlara düşeceğine, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, hayır işleri yapacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine ve iş hayatında daha büyük adımlar atmak için çok büyük bir özgüvene kavuşulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments