Rüya Tabirleri / çanta rüyaları / Rüyada çanta kıyafet görmek

Rüyada çanta kıyafet görmek

Rüyada çanta kıyafet görmek yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çanta kıyafet gördüyseniz

  • Dostlarınızdan birisinin borç isteğiyle karşılaşabilirsiniz.
  • Öfkeye veya bazı ön çıkarımlara bağlı değişiklikler yapmamalısınız.

Rüyada çantaya kıyafet koymak rüya sahibi için kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek bir haber alacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments