Rüya Tabirleri / cami rüyaları / Rüyada caminin dışını görmek

Rüyada caminin dışını görmek

Rüyada caminin dışını görmek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, hayatının afiyette geçeceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına alamet etmektedir.

Rüyada caminin dışını gördüyseniz

  • Çok parlak bir öneri veya teklifin diğer olasılıkları gölgelemesine izin vermemelisiniz.
  • Diğerlerinin fikirleri veya katkıları aklınızı başınızdan almasa bile, sizi yavaşlatmadığı sürece kulak verilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada caminin dışını temizlemek rüyayı gören kişi için çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, attığı adımların boşa gideceğine, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada caminin dışında oturmak çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, neşenin ve mutluluğun geleceğine, çok mutlu edeceğine, verdiği emeklerin heba olacağına, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere delalet etmektedir.

Rüyada cami dışında namaz kılmak rüyayı gören için iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments