Rüya Tabirleri / cami rüyaları / Rüyada camide meyve yemek

Rüyada camide meyve yemek

Rüyada camide meyve yemek yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide meyve yemek gördüyseniz

  • Sizi kontrol altında tutmak isteyen veya kıskanan kişilerin eleştiri ya da şikayetlerine maruz kalabilirsiniz.
  • Kendi kendinizi etkilemekten vazgeçmelisiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada camiden meyve toplamak nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, gelişim içine gireceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments