Rüya Tabirleri / cami rüyaları / Rüyada cami penceresi görmek

Rüyada cami penceresi görmek

Rüyada cami penceresi görmek böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cami penceresi gördüyseniz

  • Aşk hayatınız veya iş yaşamınızla ilgili bazı konular normalmiş gibi davranmak yerine elinize geçen bilgileri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.
  • İlişkileriniz zorlansa da, bazı kişiler ya da iş birliklerinizin yardımını da görebilirsiniz.

Rüyada camiye pencereden girmek rüyayı gören kişi için kısmetinin kendinden yana olacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mahmut

Rüyamda caminin camını içerisi zarar görmesin. Çer-çöp girmesin, yağmurdan etkilenmesin diye kapatıyorum. Cami yüksek bir yapı olmasına rağmen elimi uzattığımda pencereye yetişiyorum. Bu sıra esmer uzun boylu hafif sakallı çirkin bir adam söylene söylene geliyor. Ben kapıyorum. Sen açıyorsun. Ben açıyorum sen kapatıyorsun diyor.