Rüya Tabirleri / çamaşır rüyaları / Rüyada çamaşırlara yağmur yağması

Rüyada çamaşırlara yağmur yağması

Rüyada çamaşırlara yağmur yağması bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine, hayallerine ulaşmakta ve başarı elde etmekte zorlanmayacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına tabir olunur.

Rüyada çamaşırlara yağmur yağması gördüyseniz

  • Özel yaşamınız ya da iş hayatınızda ilerleme biçiminiz konusunda duygularınız değişebilir.
  • Size yardım veya desteğe hazır olduklarını görebilir veya bir araya gelerek keyifli programlar yapabilirsiniz.

Rüyada çamaşırların yağmurdan ıslanması rüya sahibi kişi için sonra kendi işini kuracağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada beyaz çamaşıra yağmur yağması bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, yeni şeyler keşfedeceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada asılan çamaşıra yağmur yağması iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, işlerin daha kötü bir hal alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nergiz

Bende rüyamda çamaşır asıyordum astıktan sonra yağmurun yağdığını ve çamaşırları toplamam gerektiğini görüyordum ve damda bissürü elbiseler var o elbise yığının içinde oturmuş katlamaya çalışıyordum ve misafirler gelip içeri girip oturdular damda oda vardı o sıra iş arkadaşım karşı damda uyuyan birini görüyordum yağmur yağarken damda çatının altına korunmuş gibi uyuyordu bende arkadaşın ismini söylüyordum bu o değilimi orda uyuyan diye rüya me anlama geliyor bakar mısınız

Fatma

Rüyada yağmur yağıyor ve ben çamaşırları topluyorum önceden ölmüş olan anneannemin evinin önünde sonra bi baktım karşıda anneannemi gördüm ne anlama gelir hayırlı günler