Rüya Tabirleri / buz rüyaları / Rüyada buz tutan deniz görmek

Rüyada buz tutan deniz görmek

Spread the love

Rüyada buz tutan deniz görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada buz tutan deniz gördüyseniz

  • Değişiklik yapılması gereken konular olabilir.
  • Maddi, yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızla ilgili konularda veya girişimlerinizde inisiyatif kullanmanızda fayda var.

Rüyada buz tutmuş denize girmek rüya sahibi için yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına alamet eder.

Rüyada buz tutmuş denizin erimesi para sıkıntısından kurtulacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada buz tutan denizde yürümek moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada buz tutmuş denize düşmek her zaman çok başarılı olacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada buz tutan denizde yüzmek onun için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, ticarette öne geçeceğine, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine alamet etmektedir.

2 yorumlar

  1. Rüyamda tanıdık olmayan biri buzlu denize yüksekten atlıyor.fakat suyla temas edecekken buzlar çözülüyor.normal su oluyor.su çok temiz ve çok parlaktı.

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya başarıya, hayırlara ve sevgiye tabir olunur. Rüya yorumuna göre ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına; hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine; sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.