Rüya Tabirleri / kafa rüyaları / Rüyada büyük yılan kafası görmek

Rüyada büyük yılan kafası görmek

Rüyada büyük yılan kafası görmek hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada büyük yılan kafası gördüyseniz

  • Arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz özel hayatınızı karıştırabilir.
  • İhtiyacınız kadar olanı almanız zor olmayacak.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada büyük yılan kafası ezmek eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, dinine bağlı kalacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, bunun için sıkıntıya düşeceğine ama illa da durumu kotarmak için kendisine karşı mücadele edeceğine, gelir kaynaklarının yok olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük yılanı kafasından tutmak üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada büyük yılanın kafasını koparmak sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük yılanın kafasını kesmek kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına ve bu iki durum sayesinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, elinin darda kalmayacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments