Rüya Tabirleri / yengeç rüyaları / Rüyada büyük yengeç görmek

Rüyada büyük yengeç görmek

Rüyada büyük yengeç görmek dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, kişinin başkaları ile muhabbetinin artacağına, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada büyük yengeç gördüyseniz

  • Uzun zamandır ertelemeye veya halı altına itmeye çalıştığınız bir konu, siz ilgilenene kadar peşinizi bırakmayacağa benziyor.
  • Geçmişte aldığınız maddi kararları gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada büyük yengeç öldürmek rüyayı gören için sorunlarının ortadan kalkacağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada denizde büyük yengeç görüldüğünde işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada büyük yengeç ısırdığını görülmesi sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, kişinin içinin daralacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada evde büyük yengeç görmek içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada büyük yengeç tutmak para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, bazı konularda konuşulacağına, borçların ve dertlerin biteceğine yorumlanır.

Rüya alimlerine göre rüyada büyük yengeç yakalamak kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, gururlu bir hayat süreceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine alamet eder.

Rüyada siyah büyük yengeç görülmesi kendisinin de bundan çok memnun olacağına ve olumlu şekilde etkileneceğine, ortak işlere gireceğine fakat bu insanların kendisini yarı yolda bırakacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments