Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada büyük siyah akrep görmek

Rüyada büyük siyah akrep görmek

Rüyada büyük siyah akrep görmek hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, güzel bir döneme girileceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada büyük siyah akrep gördüyseniz

  • Bazı konulara şüpheci yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz.
  • Yeni kişilerle tanışabilir, yeni gruplara girebilir veya ekip çalışması gerektiren yeni işlerle uğraşmaya başlayabilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada büyük siyah akrep öldürmek ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, maddi olarak güç kazanacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments