Rüya Tabirleri / sivilce rüyaları / Rüyada büyük sivilce görmek

Rüyada büyük sivilce görmek

Rüyada büyük sivilce görmek yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına işaret eder.

Rüyada büyük sivilce gördüyseniz

  • Grup aktiviteleri veya ekip çalışmaları gerektiren konular ön plana çıkıyor.
  • Ters bir tutum içine girmeniz zararlı çıkmanıza veya üzülmenize neden olabilir.

Rüyada büyük sivilce sıkmak yanlış yollardan döneceğine, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına, çok yoğun çalışacağına, elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine alamet eder.

Rüyada alnında büyük sivilce görmek binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, hanesine güneş doğacağına tabir olunur.

Rüyada boynunda büyük sivilce görüldüyse çekilen yükün hafifleyeceğine, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, kendi kabuğuna çekileceğine rivayet eder.

Rüyada kolda büyük sivilce görüldüyse yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına, günah ve suç işleyeceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sırtta büyük sivilce görülmesi kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, yeni bir hayat kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanağında büyük sivilce görüldüyse miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, erken evlilik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada ensede büyük sivilce görüldüyse iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada vücutta büyük sivilce görülmesi yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı günler görüleceğine, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bacakta büyük sivilce görülmesi artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, iyiliklerden yüz çevirmeye, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine tabir olunur.

Rüya alimlerine göre rüyada büyük sivilce çıkması artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kafada büyük sivilce görüldüyse yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, rahat nefes alınacağına işaret eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada büyük sivilce patlatmak kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments