Ana sayfa » Sel rüyaları » Rüyada büyük sel görmek

Rüyada büyük sel görmek

Rüyada büyük sel görmek huzurunu da kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük sel gördüyseniz

  • Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir ortamda bulunmanız mümkündür.
  • Maddi konularda hareketlilik yaşanabilir.

Rüyada büyük sel felaketi görmek verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, yol göstereceğine ve şifa olacağına, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, maneviyatın da zenginleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük selden kaçmak Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, kötü kişilerle karşılaşacağına, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada büyük sel geldiğini görüldüğünde çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, hayırlı kararlar alacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, çok güzel adımlar atılacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada büyük selden kurtulmak hayata karşı cesaretleneceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top