Rüya Tabirleri / öküz rüyaları / Rüyada büyük öküz görmek

Rüyada büyük öküz görmek

Rüyada büyük öküz görmek geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, hiçbir şeyin içinde ukde olarak kalmayacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük öküz gördüyseniz

  • Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz.
  • Şimdilik plan aşamasını geçmemenizde fayda var.

Rüyada büyük öküz sürüsü görüldüğünde çok zarar göreceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, maddi kayıpların olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments