Rüya Tabirleri / ıhlamur rüyaları / Rüyada büyük ıhlamur görmek

Rüyada büyük ıhlamur görmek

Rüyada büyük ıhlamur görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük ıhlamur gördüyseniz

  • Biraz daha uyumlu olmayı deneyin.
  • Bazı konuların kötü değil iyi taraflarına odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Rüyada büyük ıhlamur ağacı görüldüyse ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, mal sahibi olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments