Ana sayfa » Gümüş rüyaları » Rüyada büyük gümüş yüzük görmek

Rüyada büyük gümüş yüzük görmek

Rüyada büyük gümüş yüzük görmek mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, güzel günler yaşayacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, rüya sahibinin mutluluğua kavuşacağına, istediklerini elde edeceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük gümüş yüzük gördüyseniz

  • Kısasa kısas değil, politik olma vurgusu önem taşıyor.
  • Karşınızdaki kişiler sizin için önemli olan sorunların farkında dahi olmayıp, tamamen kendi kafalarındaki sorunlara göre konuşuyor olabilirler.

Rüyada büyük gümüş yüzük takmak rüya sahibi kişi için bolluk ve bereketin artacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top