Rüya Tabirleri / bayrak rüyaları / Rüyada büyük bayrak görmek

Rüyada büyük bayrak görmek

Rüyada büyük bayrak görmek yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, hayatının belli bir rutine oturacağına, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, doğru yolu bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük bayrak gördüyseniz

  • Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlüdür.
  • Bazı konularda fazla ihtiyatlı davranıyor olabilirsiniz.

Rüyada büyük bayrak alınması hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, üzüleceğine ve hastalanacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada büyük bayrak sallamak zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, büyük bir yükten kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada büyük bayrak taşımak rahat bir hayata adım atacağına, işlerin ve çalışmaların günden güne daha azalacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, borç batağına düşeceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada büyük bayrak tutmak maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, bilmediği duyguları tadacağına, çocuk sahibi olacağına, her gün daha fazla dolacağına, her isteklerinin yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı büyük bayrak görülmesi sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, elini haramdan uzak tutacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments