Rüya Tabirleri / armut rüyaları / Rüyada büyük armut görmek

Rüyada büyük armut görmek

Rüyada büyük armut görmek uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine işaret eder.

Rüyada büyük armut gördüyseniz

  • Nasıl olsa her şeyi yoluna koyarım diyerek umursamaz bir yapının size hakim olmasına izin veriyorsunuz.
  • Yoksa işleriniz olumsuz yönde etkilenecek.

Rüyada büyük armut toplamak yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, ancak bu kişinin yaptığı şeyden dolayı çok pişman olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarı büyük armut görüldüyse aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ağaçta büyük armut görüldüğünde kısa sürecek bir işe gireceğine, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına ve kendisini seven kimseleri üzeceğine, hem işinde başarılı olacağına, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada büyük armut koparmak işlerinde büyük başarılar kazanacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, kötü duygularını yeneceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük armut ağacı görmek hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil büyük armut görülmesi paslı bir çiviye basabileceğine, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, âlim kimselerden feyz alacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments